O nas

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing®

Prezes Zarządu

Marek Małkowicz

Psycholog edukacji, coach ICC®, terapeuta Somatic Experiencing®, NARM®, SOMA Embodiment®. Facylitator EmotionAid®. Ma 35 lat doświadczeń jako menedżer, przedsiębiorca, trener biznesu, coach, terapeuta i społecznik. Integruje doświadczenie biznesowe z terapeutycznym.

Wiceprezes

Elżbieta Moryto

Pedagog, psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Terapeuta Somatic Experiencing®, SOMA Embodiment®, NARM®. Pracuje w nurcie Integratywnym, Systemowym Rodzin, analitycznym i jungowskim. Praktyk Brainspotting®. Dzieli się pasją do wiedzy ze studentami psychologii jako nauczyciel akademicki.

 

Wiceprezes

Klaudia Angela Grabska

Pedagog, psychotraumatolog, reedukator, kinezjolog edukacyjny II st, terapeutka Somatic Experiencing®, SOMA Embodiment®, NARM® Jest certyfikowanym terapeutą masażu mięśniowo-powięziowego Myofacial Energetic Release®. Praktyk Brainspotting®, facilitatorka PSYCH-K® i EmotionAid®. Prowadzi warsztaty dla rodzin „Krąg Rodzin”, podczas których pracuje nad poprawą relacji rodzinnych oraz Kręgi Kobiet. Prywatnie mama dwóch córek i babcia dwojga wnucząt.

 

Sekretarz

Sandra Kłos

Psychoterapeutka, psycholożka społeczna i kliniczna, certyfikowana psychoterapeutka w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt. Superwizorka w trakcie certyfikacji. Terapeutka Somatic Experiensing®.  Pracuje holistycznie integrując różne nurty terapeutyczne, w tym Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), EMDR, Internal Family System (IFS) i Core Energetics. Praktyczka Brainspotting®.

Skarbnik

Justyna Mingielewicz

Psychoterapeutka, psycholożka, terapeutka Somatic Experiencing® (SEP), facylitatorka EmotionAid®, praktyczka Brainspotting® i ISP®.
Z wieloletnim doświadczeniem w pracy w organizacjach pozarządowych. Miłośniczka rodzinnego Podlasia z domem w Poznaniu. Entuzjastka TMC i kreatywnego gotowania z serca.

Członek Zarządu

Magdalena Cagara

Psycholog, terapeutka Somatic Experiencing®, facylitatorka EmotionAid®, socjoterapeutka, absolwentka Szkoły Trenerów „Sieć” PTP i Pracy z rodziną w ujęciu systemowym we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii Plus. Pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą, zarówno grupowo jak i indywidualnie, a także z rodzicami i dorosłymi, czerpiąc z różnych metod terapeutycznych.

Członek Zarządu

Marta Targońska

Ambasadorka Szczęścia, terapeutka Somatic Experiencing®, SOMA Embodiment®, facylitatorka EmotinAid®. Specjalizuje się w pracy ze stresem, napięciami, emocjami i traumą poprzez ciało, dotyk i ruch. Wspiera firmy w budowaniu kultury pozytywnego doceniania, podnoszeniu rezyliencji, przeciwdziałaniu zmęczeniu i wypaleniu zawodowemu. Pisze bloga Łagodnie do życia.

Asystentka Zarządu

Honorata Łukaszewska

Ukończyła psychologię, Somatic Experiencing® i Dance Movement Psychotherapy DMT oraz szkolenie Life/Art-Process wg Anny Halprin oraz wiele szkoleń tanecznych i choreoterapeutycznych. Facylitatorka EmotionAid®. Ma doświadczenie dydaktyczne. Zawodowo integruje doświadczenie taneczne z pracą z traumą.

Komisja Etyki

Andrzej Wróblewski

Andrzej Wróblewski

Przewodniczący

Psycholog UG, po długich poszukiwaniach drogi zawodowej osiadł w nurcie Somatic Experiencing®. Prowadzi gabinet w Gdańsku, pracuje z dorosłymi. Prywatnie, dumny ojciec czwórki dzieci, z zamiłowania ogrodnik, permakulturowiec.

Monika Wirżajtys

Monika Wirżajtys

Zastępca

Psycholog,  teatrolożka i psychoterapeutka. W pracy integruje różne metody terapii i podejścia somatyczne. Mieszka na wsi z mężem, dwójką dzieci, dwoma psami, kotem i żółwiem. Jej pasją od wielu lat jest pisanie wierszy, piosenek i opowiadań terapeutycznych.

Katarzyna Żak-Ratajczak

Katarzyna Żak-Ratajczak

Sekretarzyna

Psycholog, psychoterapeutka oraz terapeutka Somatic Experiencing®. Jej podejście do terapii oparte jest na holistycznym spojrzeniu na człowieka z uwzględnieniem kontekstu środowiskowego.  Mieszka i praktykuje we Wrocławiu.

Agnieszka Zachmann

Agnieszka Zachmann

Członek Komisji

Absolwentka UAM, studiowała filozofię i psychologię. Terapeutka traumy integrująca w pracy różne metody m.in: EMDR, SE, SOMA®, NARM®, EFT, terapię systemową. Współzałożycielka Fundacji PCPS, specjalizuje się w pracy w osobami będącymi w trudnych relacjach. Pracuje i mieszka w Poznaniu.

Komisja Rewizyjna

Barbara Grumuła

Barbara Grumuła

Członek komisji

Pedagog, psychoterapeutka systemowa, rodzinna, socjoterapeutka, terapeutka Somatic Experiencing®, NARM®, SOMA Embodiment®, EMDR. Podczas ponad 20-letniej drogi rozwoju zawodowego i osobistego integruje w pracy z klientem szeroki wachlarz kompetencji humanistycznych, somatycznych i systemowych. Prowadzi prywatną praktykę. W czasie wolnym miłośniczka poezji, koni i lekkiej atletyki.

Katarzyna Gołębiowska

Katarzyna Gołębiowska

Członek komisji

Pedagog, terapeutka Somatic Experiencing®. Pomaga dzieciom, młodzieży i dorosłym z doświadczeniem traumy rozwojowej. Szczególnie są jej bliskie osoby z pieczy zastępczej i adopcji, którymi zajmuje się od ponad 25 lat. Jej pasją jest rodzina, przyjaciele, taniec, książki i praca.

Urszula Bartnikowska

Urszula Bartnikowska

Członek komisji

Pedagożka specjalna (oligofreno- i surdo-), terapeutka Somatic Experiencing®, wspiera rodziny adopcyjne i zastępcze. Fascynują ją alternatywne nurty w edukacji (szkoły leśne, demokratyczne, edukacja domowa…), a także Głusi i ich piękny język.

Redakcja Fanpage PSSE

Marek Małkowicz

Marek Małkowicz

Psycholog edukacji, coach ICC®, terapeuta Somatic Experiencing®, NARM®, SOMA Embodiment®. Ma 35 lat doświadczeń jako menedżer, przedsiębiorca, trener biznesu, coach, terapeuta i społecznik. Integruje doświadczenie biznesowe z terapeutycznym.

Elżbieta Moryto

Elżbieta Moryto

Pedagog, psycholog kliniczny, psychoterapeutka. Terapeutka Somatic Experiencing®, SOMA Embodiment®, NARM®, systemowej terapii rodzin, psychologii integracyjnej i analitycznej. Praktyk Brainspotting®. Dzieli się pasją do wiedzy ze studentami psychologii jako nauczyciel akademicki.

Beata Muszyńska-Dębska

Beata Muszyńska-Dębska

Etnolożka, psychoterapeutka, interwentka kryzysowa. W pracy terapeutycznej integruje nurty humanistyczne koncentrujące uwagę na ciele i emocjach. Korzysta z różnych metod: Psychologii zorientowanej na Proces, DMT, Somatic Experiencing®, SOMA Embodiment®,  CFT/CMT, EmotionAid®, Brainspotting® i Ekoterapii.

Marta Targońska

Marta Targońska

Ambasadorka Szczęścia, terapeutka Somatic Experiencing®, SOMA Embodiment®, facylitatorka EmotinAid®. Specjalizuje się w pracy ze stresem, napięciami, emocjami i traumą poprzez ciało, dotyk i ruch. Wspiera firmy w budowaniu kultury pozytywnego doceniania, podnoszeniu rezyliencji, przeciwdziałaniu zmęczeniu i wypaleniu zawodowemu. Pisze bloga Łagodnie do życia.

Honorata Łukaszewska

Honorata Łukaszewska

Psycholog, terapeutka Somatic Experiencing® i Dance Movement Psychotherapy DMT oraz Life/Art-Process wg Anny Halprin. Ukończyła wiele szkoleń tanecznych i choreoterapeutycznych. Facylitatorka EmotionAid®. Ma doświadczenie dydaktyczne. Zawodowo integruje doświadczenie taneczne z pracą z traumą.

Katarzyna J. Małysz

Katarzyna J. Małysz

Psychoseksuolożka, coachka, trenerka i terapeutka psychosomatyczna z wieloletnim doświadczeniem w pracy jako manager w korporacjach, w obszarach HR, rekrutacji i szkoleń. Prowadzi prywatną praktykę. Prywatnie mama trzech synów.

Klaudia Angela Grabska

Klaudia Angela Grabska

Pedagog, psychotraumatolog, kinezjolog edukacyjny II st, terapeutka Somatic Experiencing®, SOMA Embodiment®, NARM®. Praktyk Brainspotting®, facylitator PSYCH-K® i EmotionAid®. Certyfikowany terapeuta Myofacial Energetic Release. Prowadzi warsztaty dla rodzin „Krąg Rodzin”, podczas których pracuje nad poprawą relacji rodzinnych oraz Kręgi Kobiet.

Sabina Sadecka

Sabina Sadecka

Psycholog, terapeutka systemowa, terapeutka Somatic Experiencing®. Pracuje w publicznej poradni dla osób z doswiadczeniem traumy i w gabinecie prywatnym w Poznaniu. Współtworzy portal opsychologii.pl, nagrywa podcast „Ładnie o traumie”,pisze bloga o traumie sabinasadecka.pl. Uczy psychologii studentów podyplomowych poznańskiego SWPS.

Magda Nawrocka

Magda Nawrocka

Pedagog specjalny, terapeutka Somatic Experiencing®, terapeutka Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach oraz Kids’Skills, trenerka Wideotreningu Komunikacji (Video Interaction Training VIP), praktyk Brainspotting®, facylitatorka EmotionAid®. Ukańczyła szkolenie podstawowe Original Play® „Zabawa pierwotna” oraz szkolenie dla nauczycieli Minimediacje SNO. Od lat pracuje z dziećmi i młodzieżą korzystając z wiedzy i doświadczenia zdobytego jako terapeuta integracji sensorycznej i bilateralnej. Prace opiera na relacji i zasobach.