Szkolenia

Somatic Experiencing®

Aktualny program szkoleń Somatic Experiencing® jest jednolity na całym świecie. Zapraszani nauczyciele oraz asystenci z całego świata posiadają oficjalną akredytację SEI lub EASE do uczenia kolejnych modułów oraz udzielania sesji i superwizji. Organizatorzy szkoleń w Polsce posiadający akredytację do prowadzenia 3-letniego, certyfikowanego szkolenia:

Trauma oczami dziecka – Maggie Kline

18 – godzinne szkolenie stacjonarne w oparciu o metodę Somatic Experiencing®

Trening prezentuje jak łączyć podstawy leczenia traumy metodą Somatic Experiencing® ze sztuką, ruchem, zabawą oraz pracą z oddechem aby uczyć dzieci świadomości sensorycznej, umiejętności śledzenia odczuć i równoważyć ich autonomiczny system nerwowy. Odwołując się do pojęć i wiedzy z zakresu SE oraz przy pomocy zajęć plastycznych i gier, uczestnicy poznają sposoby zwiększenia regulacji emocjonalnej, uwol­­nienia i dopełnienia niedokończonych odruchów obronnych a także przywrócenia poczucia bezpieczeństwa, zdolności przywiązania i zdrowego zaangażowania społecznego.

EmotionAid®

Metoda oparta na Somatic Experiencing®, 5-etapowy protokół pierwszej pomocy emocjonalnej w postaci krótkiej interwencji, opracowana w International Trauma Healing Institute Izrael.

Nasz kanał na You Tube

Zapraszamy na YouTube, gdzie znajdziesz zastosowanie 5 kroków EmotionAid®. Dostępne wersje językowe filmów: polska, angielska, ukraińska oraz z językiem migowym.

Filmy te mają charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowią elementu szkolenia. Jeśli chciałbyś skutecznie udzielać takiej pierwszej pomocy emocjonalnej to zapraszamy na pełen kurs EmotionAid®. Skontaktuj się z nami Kontakt →

Minione szkolenia

Organizowaliśmy szkolenia dla terapeutów pogłębiające wiedzę z zakresu pracy z ciałem, regulacji emocjonalnej i pracy z traumą.