Praktycy Somatic Experiencing®
Dolnośląskie

Marta Ułaszewska -Żuk

nr certyfikatu EASE: PLPLUS16026
adres e-mail: marta@interp.pl
gabinet: Wrocław



 Joanna Czarny
nr certyfikatu EASE: PLPLUS16003
tel 600 466 887, mail: czaszkowokrzyzowa@gmail.com
gabinet: plac Pereca 2/1, Wrocław



 Ewa Fidziańska
nr certyfikatu EASE: PLITP18007
tel. 737671188, email: ewafidzianska@gmail.com
gabinet: Wrocław



 Maria Haracz-Dąbrowska
nr certyfikatu EASE: PLITP16005
tel. 504 767 212, email: maria.h.d@op.pl
gabinet: pl. św. Macieja 5/12 III piętro, Wrocław



 Marta Kochan-Wójcik
nr certyfikatu EASE: PLPLUS16009
tel. tel 601751191, mail: kochan.wojcik@gmail.com
gabinet: ul. Poniatowskiego 2, Wrocław



 Beata Mally
nr certyfikatu EASE: PLPLUS16014
tel. tel 502576533, mail: mallybeata@gmail.com
gabinet: ul. Kolejowa 34a/7, Wrocław



Dorota Marczyk-Wyrębkiewicz
nr certyfikatu EASE: PLPLUS19015
tel: 607 77 00 79, mail: d.marczyk@interia.pl

gabinet: Wrocław

 

 


 Elżbieta Moryto
nr certyfikatu EASE: PLPLUS16017
tel. 508 348 968, mail: elzbieta.moryto@gmail.com
gabinet: ul. Jedności Narodowej 209CD, Wrocław



 Maria Piegowska
nr certyfikatu EASE: PLPLUS16021
tel. 603 582 381, mail: maria.piegowska@gmail.com
gabinet: Wrocław



 Katarzyna Żak-Ratajczak
nr certyfikatu EASE: PLPLUS19022
tel. 501036007, mail: inspiracje.wroclaw@gmail.com
gabinet: Wrocław



 Karolina Zienkiewicz
nr certyfikatu EASE: poziom średniozaawansowany
adres e-mail: kz@karolinazienkiewicz.pl
gabinet: Wrocław



 Krzysztof Hajkowski
nr certyfikatu EASE: poziom zaawansowany
tel. 799 257 148 (proszę o wiad. SMS)
mail: k.h.terapeuta@gmail.com
gabinet: Wrocław



 Dawid Marciniak
nr certyfikatu EASE: PLPLUS23016
tel. 795 011 800, mail: dawid@spasja.pl
gabinet: SPASJA – CENTRUM TERAPII HOLISTYCZNYCH Wrocław, ul. Polarna 3



 Anna Perekietka
nr certyfikatu EASE: PLPLUS23022
tel. 668 502 003, mail: anna.perekietka@gmail.com
gabinet: Oborniki Śląskie / Wołów



 Joanna Janiszewska
nr certyfikatu EASE: PLITP23014
tel. 693 33 11 21, mail: jojaniszewska@gmail.com
gabinet: ul. Wrońskiego 14/4, Wrocław



 Joanna Piechowicz
nr certyfikatu EASE: PLPLUS23023
tel. 506 05 45 32, mail: jpiechowicz@terapia-swidnica.pl
gabinet: Świdnica, ul. Gdyńska 25/26


 Mariusz Żuk
nr certyfikatu EASE: PLITP18032
tel. 607 213 573 (sms), mail: mariusz@interp.pl
gabinet: ul. Drukarska 38, Wrocław

 


Małgorzata Kowalska
nr certyfikatu EASE: PLPLUS23013
tel: 500 057 891, mail: kowalska.mg@gmail.com
gabinet: 59 -700 Bolesławiec, Ul. Kosiby 13



UWAGA!

Powyższa lista nie jest kompletna, będzie sukcesywnie uzupełniana.

Umieszczenie nazwiska SEP na tej liście jest wyłącznie informacyjne, udostępnione na wniosek Terapeuty i nie oznacza rekomendacji PSSE.